Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Każdy filtracyjne ma cel

- Jan 01, 2016 -

Istnieje osiem głównych kategorii materiałów dla mediów filtracyjnych: ceramika, filtr aids, żyłka włókniny tkaniny, membrany, sfabrykowane Metale, tworzywa sztuczne porowate i położył na mokro włókien. Ponadto istnieją inne typy i wiele wariantów tych ośmiu kategorii głównych.

Istnieje osiem głównych kategorii materiałów dla mediów filtracyjnych: ceramika, filtr aids, żyłka włókniny tkaniny, membrany, sfabrykowane Metale, tworzywa sztuczne porowate i położył na mokro włókien. Ponadto istnieją inne typy i wiele wariantów tych ośmiu kategorii głównych. Lista jest praktycznie nieograniczone, łącznie z nowymi podmiotami w ostatnich latach jak nanofiber wstęgi, które wielu rozważyć podkategorii materiałów nietkanych.

Nie filtr dwa typy wykonane są na tych samych maszyn. Na przykład materiałów nietkanych nie mogą być produkowane na membranę linii produkcji. Filtr aids są produkowane przy użyciu całkowicie różnych kategorii materiałów i proces niż tkane mediów, takich jak żyłka tkaniny i tak dalej. Filtr firmy medialne mają tendencję do specjalizują się w jeden lub dwa różne typy mediów filtr i rzadko dostarczają trzy lub więcej typów. Większość raczej skoncentrować się na jednej kategorii Media, czy żyłka tkane tkaniny, membrany, metale takie jak splatane siatki druciane, lub filtr aids, należy przytoczyć kilka. Koszt urządzenia produkcyjne do produkcji każdego medium jest drogie i zmiany konstrukcji mediów są tak liczne, firm specjalizujących się uchwycić tyle objętości w pełni wykorzystać swój sprzęt.


Nieco podobna sytuacja występuje z producentami urządzeń filtracyjnych i sprzęt. Producentów filtrów mają tendencję do zaoferowania ograniczoną liczbę typów filtra, na przykład, RO/UF membranowy filtr moduł producentów rzadko zrobić sprzedać mikroporowata membrana naboje i porowate producentów tworzyw sztucznych nie filtry metalowe z siateczki. Firm, które produkują mokre określonych nośników z celulozy i włókien syntetycznych rzadko zapewniają inne media. Jeśli nie, to najczęściej od inny podział w innym miejscu.


Każdy mediów ma różne możliwości funkcjonalnych i właściwości. Filtry wykonane z metalu lub ceramiczne są sztywne i używane w aplikacji pod wysokim ciśnieniem, takie jak do filtracji polimerów lub gdzie żrący płyn jest obecny. Przykładem może być filtry spalin Diesla lub wysokich temperatur. Są one prawie zawsze może być czyszczone i ponownie wykorzystane. Z kilkoma wyjątkami, które flizeliny media są używane w umiarkowanych temperaturach mają niektóre głębokość do przechwytywania i przechowywania cząstki stałe i są zazwyczaj używane razem w aplikacjach gdzie filtr jest następnie usuwany. Poza pewnymi wyjątkami są filtrów workowych filtrów i pyłu kolekcji kaset, które mają być częścią dużych systemów, co pozwala na czyszczenie pleców puls in situ. Mikroporowatych membran są jednymi z najbardziej kosztownych filtracyjne i zawsze znaleźć, gdzie bardzo dokładnej filtracji jest wymagane, takie jak w branży medycznej, farmaceutycznej lub półprzewodnikowych. Filtry z mikroporowatych membran są zazwyczaj używane do usuwania bakterii, natomiast Membrany odwróconej osmozy można usunąć jony pojedynczej i soli z wody morskiej. Membrany ultrafiltracyjne są szeroko stosowane do oczyszczania rozwiązań w przetwórstwie spożywczym.


Położył na mokro celulozowego mediów były podstawą transportu filtrów dla lube oleju i silnik wlotu powietrza filtry od wielu lat. Celuloza jest w stanie wytrzymać środowiska pod maską samochody i ciężarówki i jest stosunkowo tani. Z włókna szklanego położył na mokro mediów znajduje się w wysokiego ciśnienia filtracji cieczy hydraulicznych, ponieważ włókna szklanego są nie ściskanie i zapewnić doskonałe zatrzymywanie zanieczyszczeń. Włókna szklanego mogą być wykonane bardzo dobrze, nawet submikronowych średnicy, i jest wybrany materiał na filtry HEPA, czyste pokoje, przyłączany mediów i niektórych filtrów laboratoryjnych.


ŻYŁKA tkane tkaniny (myśleć: włókna jak połowowych przewód linii lub "chwast whacker") są wykonane do użytku jako powierzchni filtrów, jak druciane. Oba są tkane z bardzo cienkiej średnicy nici lub przędz z 20 mikronów do 1000 mikronów średnicy do spełnienia bardzo szeroką gamę aplikacji z wysokiej jakości krwi i ocznej płynu plisowane filtry do osadów odwadnianie pasy Znalezione w wielu miejskich oczyszczalni. Porowatego tworzywa filtracyjne składają się z dobrze plastikowe proszki formowane w porowate sztywne kształty, często przy użyciu hydrofobowych polimerów. Filtry te są używane w wyroby medyczne, lamp samochodowych zestawów i otwory baterii. W ostatnich latach porowatego tworzywa sztuczne są formowane w membrany rura obsługuje dla ścieków lub karbowany basen i spa filtry.


Oczywiście jeden porowaty nośnik nie pasuje wszystkich potrzeb, jeśli chodzi o filtracji.

Related Products