Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Papier filtracyjny oleju regulatora napięcia wymaga częstej wymiany

- May 07, 2018 -

Filtr oleju próżniowego jest obecnie powszechnie stosowany, może całkowicie usunąć wilgoć z oleju i gazu, ale także może usunąć drobne zanieczyszczenia. Proces jest następujący: obróbka filtra gruboziarnistego oleju transformatorowego → filtr dokładny → → → odwadnianie próżniowe oleju opałowego i olej napędowy. Filtr gruboziarnisty z metalowym sitkiem i silnym magnesem, drobne filtry często filtrują małe zanieczyszczenia 1 ~ μ m. Obecnie wiele rodzajów drobnych filtrów, mikroporowate spiekane proszki metali, materiały metalowe, filtr ceramiczny filtr słupka i stosowanie specjalnej konstrukcji, i tak dalej.


Transformatorowe odwadnianie próżniowe oleju i gaz grzewczy. Jego zasada polega na odkurzaniu zbiornika, rozpylaniu mgły olejowej opałowej w celu wytworzenia oleju transformatora, w oleju i gazie oraz przedostawaniu się wilgoci. Temperatura oleju wynosi zwykle około 65 stopni, nie za wysoko, aby nie spowodować starzenia się oleju. Odwodnienie i efekt tego podejścia jest lepszy, jest częściej stosowaną metodą. Jeśli jednak olej został rozpylony na bardzo drobną mgiełkę, można łatwo odkurzyć pompę.


Ognioodporne toczenia migawki naprawy drzwi elektrycznie toczenia drzwi migawki naprawy drzwi garaż naprawy chowany naprawy drzwi przeciwpożarowe drzwi elektryczne bramy do remontu drzwi elektryczne naprawy drzwi chowane naprawy drzwi garaż naprawy drzwi naprawa drzwi drzwi.


Jeśli olej jest wtryskiwany do kropli oleju o określonej średnicy, ponieważ olej ma wysokie napięcie powierzchniowe, wilgoć w oleju i gazie nie jest łatwa do pełnego odtworzenia. W tym celu, średnica otworu Shan, aby wybrać odpowiedni spray i ogólnie potrzebne w zbiorniku w czasie ustawiania wielu ramka, zapobieganie oleju pompy próżniowej transformatora.


Related Products