Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Różnica między mediami prawdziwego i fałszywego filtra paliwa

- Oct 11, 2017 -

Różnica między prawdziwym i fałszywym medium filtrującym paliwo polega głównie na następujących aspektach:

Wygląd: jakość wykonania

Fałszywy filtr paliwa Media działają bardziej szorstko, w rogu krawędzi gołym okiem widać, ponadto, waga jest również inna, ponieważ dobór różnych materiałów, fałszywe filtry benzynowe wydają się być stosunkowo lekkie.

Bibuła filtracyjna: Pojemność filtracyjna

W bibule filtracyjnej fałszywe filtry paliwa stosowane w materiałach filtracyjnych są często niewykwalifikowane, to będą zanieczyszczenia w filtrze benzyny nieodpowiednie, długotrwałe stosowanie wpłynie na normalne działanie układu paliwowego.

Długowieczność: długość okresu użytkowania

Pod względem długości życia, bibuła filtracyjna używana w fałszywym materiale filtracyjnym jest słaba w materiale i podatna na przedwczesne uszkodzenia; Z drugiej strony jest to bibuła filtracyjna, która wytwarza zanieczyszczenia, które łatwo dostać się do benzyny, co może spowodować zatkanie obiegu oleju lub uszkodzenie pompy benzynowej.

Media filtra paliwa (filtr) Kup notatki

1, zakup towarów przed, pamiętaj, aby sprawdzić modele samochodów, przemieszczenie i inne informacje, aby zapewnić, że właściwy model kupić akcesoria. Możesz sprawdzić instrukcję konserwacji samochodu, możesz również skorzystać z bezproblemowej funkcji "samoobsługowej" sieci.

2, Filtr paliwa Media w dużej konserwacji, ogólne i oleju, filtracja maszynowa, filtracja powietrza w tym samym czasie do wymiany.

3, wybór wysokiej jakości materiałów filtrujących Paliwa, złej jakości media filtrujące paliwo często prowadzą do złego zaopatrzenia w paliwo, niedoboru energii w samochodzie lub nawet do spalenia płomienia. Zanieczyszczenia nie filtrują, długi czas, układy wtryskowe oleju i paliwa będą również korodować uszkodzenia.

4, gdy prędkość odczuwania jest wyraźnie zmniejszona, przyspieszenie silnika jest złe, samochód nie jest w stanie podróżować, należy pomyśleć, że medium filtrujące paliwo mogło zostać zablokowane, konieczność przeprowadzenia kontroli na czas.


Related Products