Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Cykl zmiany nośnika filtra paliwa

- Jun 13, 2017 -

Cykl zmiany nośnika filtra paliwa

Zalecane filtry paliwa na każde 10 000 km wymiany, wbudowany filtr oleju w zbiorniku paliwa - milion milionów kilometrów wymiany. Może występować niewielka różnica w cyklu konserwacji między różnymi modelami.

Duża konserwacja, filtr paliwa Media ogólne i olej, filtr maszynowy, filtracja powietrza w tym samym czasie. Instalacja i wymiana filtra gazu jest bardziej skomplikowana, niełatwa w obsłudze, musi zostać zlecona przez profesjonalnych operatorów w celu zainstalowania.

Konieczność wymiany nośnika filtra paliwa

Filtr paliwa Medias można podzielić na filtry benzyny i filtry oleju napędowego w zależności od paliwa, głównym zastosowaniem pojazdów krajowych są filtry benzyny, filtracja benzyny i zbiornik oleju wbudowany i typ zewnętrzny.

Z wykorzystaniem wieku pojazdów, zwiększenie przebiegu, paliwa Filter Media Media, aby osiągnąć określony cykl życia, doprowadzi do prędkości samochodu, zużycia paliwa, wzrostu poziomu hałasu, wydajności sterowania i tak dalej.

Rozważania wyboru nośnika filtra paliwa

1, zakup towarów przed, pamiętaj, aby sprawdzić modele samochodów, przemieszczenie i inne informacje, aby zapewnić, że właściwy model kupić akcesoria. Możesz sprawdzić instrukcję konserwacji samochodu, możesz również skorzystać z bezproblemowej funkcji "samoobsługowej" sieci.

2, Filtr paliwa Media w głównych konserwacji, ogólne i oleju, filtracja maszynowa, filtracja powietrza w tym samym czasie.

3, wybór wysokiej jakości materiałów filtrujących Paliwa, złej jakości media filtrujące paliwo często prowadzą do złego zaopatrzenia w paliwo, niedoboru energii w samochodzie lub nawet do spalenia płomienia. Zanieczyszczenia nie filtrują, długi czas, układy wtryskowe oleju i paliwa będą również korodować uszkodzenia.

4, gdy prędkość odczuwania jest wyraźnie zmniejszona, przyspieszenie silnika jest złe, samochód nie jest w stanie podróżować, należy pomyśleć, że media filtrujące paliwo mogły zostać zablokowane, konieczność przeprowadzenia kontroli na czas.


Related Products