Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Nośniki filtru paliwa (Nośniki filtra paliwa) Noty zakupowe

- Jul 21, 2017 -

Co należy zrobić podczas cyklu konserwacji nośnika filtra paliwa?

Ilość wody zgromadzonej w filtrze pierwotnym (filtr separacji oleju i wody), gdy paliwo jest wstrzykiwane codziennie;

Nośniki zapasowego paliwa filtracyjnego, aby poradzić sobie z sytuacją, w której dodawane jest tylko słabe paliwo;

Nie w przypadku długiej żywotności filtra i filtra o niskiej dokładności filtra - jeżeli znacznie skróci to żywotność pompy paliwowej i dyszy paliwowej;

Jeśli używany jest biodiesel, upewnij się, że paliwo dostarczone przez dostawcę spełnia aktualne normy dotyczące paliwa;

Dla jakiegoś biodiesla, którego użyjesz, upewnij się, że twój silnik jest dostępny;

Korzystając z własnego zbiornika, najlepiej użyć filtra do przechowywania oleju, aby upewnić się, że paliwo dodawane do pojazdu jest wolne od zanieczyszczeń.

Tryb wymiany filtra paliwa (wymiany filtra paliwa)

Zaleca się wymianę filtra paliwa na 10 000 km, przy czym zbiornik paliwa jest wbudowany w filtr paliwa 4 do 8 milionów km. Mogą występować niewielkie różnice w cyklu konserwacji między różnymi modelami.

Duża konserwacja, filtr paliwa i olej, filtr maszynowy, filtr powietrza w tym samym czasie. Płonąca wymiana filtra jest bardziej skomplikowana, niełatwo zrobić własne ręce, musi być specjalnie obsługiwana przez specjalną instalację sklepu.

Konieczność wymiany filtra paliwa (wymiana filtra paliwa)

Medium filtrujące Paliwa zależne od rodzaju paliwa można podzielić na filtry benzynowe i filtry oleju napędowego, samochody domowe są używane głównie w filtrach benzynowych, filtrze paliwa i wbudowanym zbiorniku paliwa oraz na zewnątrz.

Pojazdy z wiekiem, zwiększone przebiegi, praca z filtrem paliwa w dłuższym okresie, aby osiągnąć określony cykl życia, doprowadzi do osłabienia prędkości pojazdu, zwiększonego zużycia paliwa, zwiększonego hałasu, zmniejszonej wydajności sterowania.

Informacje dotyczące zakupu wkładów filtrujących (nośnik filtra paliwa)

1, przed zakupem towaru, należy sprawdzić modele samochodów, przemieszczenia i inne informacje, aby zapewnić, że odpowiedni rodzaj akcesoriów kupić. Możesz sprawdzić instrukcję konserwacji samochodu, możesz także skorzystać z sieci troski o samochód, zgodnie z funkcją "samodzielnej konserwacji".

2, Filtr paliwa Media w dużej konserwacji, ogólne i oleju, filtr maszynowy, filtr powietrza w tym samym czasie wymiany.

3, wybór wysokiej jakości paliwa Filter Media, niskiej jakości paliwa Filter Media często prowadzić do słabego dopływu paliwa, braku mocy, a nawet płomienia. Zanieczyszczenia nie są filtrowane, przez długi czas układ wtryskowy oleju i paliwa zostanie uszkodzony.

4, gdy odczucie prędkości znacznie się zmniejsza, przyspieszenie silnika jest złe, gdy samochód jest słaby, należy pomyśleć o tym, że media filtrujące paliwo mogły zostać zablokowane i trzeba je sprawdzić.

W normalnych warunkach różnica między prawdziwymi i fałszywymi nośnikami filtru paliwa mieści się głównie w następujących obszarach:

Wygląd: jakość punktów pracy

Fałszywy filtr paliwa działa bardziej szorstko, w kącie narożnym widać gołym okiem; Ponadto, waga jest również inna, ze względu na wybór różnych materiałów, fałszywy filtr benzyny jest często stosunkowo lekki.

Papier filtracyjny: możliwość filtrowania punktów

W bibule filtracyjnej, fałszywy materiał filtra paliwa stosowany w materiale filtra jest często niewykwalifikowany, co nie będzie filtrować zanieczyszczeń w benzynie, długotrwałe użytkowanie wpłynie na normalną pracę układu paliwowego.

Życie: długość życia punktów

Żywotność, podrobiony środek filtrujący Paliwa stosowany w materiale z bibuły filtracyjnej jest kiepski, z jednej strony łatwy do przedwczesnego uszkodzenia; z drugiej strony, jest to odpadki papieru filtracyjnego łatwo do benzyny, co może prowadzić do zablokowania oleju lub uszkodzenia pompy benzyny.


Related Products