Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Media z filtrem paliwa są materiałami eksploatacyjnymi

- Jun 13, 2017 -

Medium filtra paliwa jest materiałem zużywalnym w procesie użytkowania pojazdu, wymaga regularnej wymiany konserwacyjnej, w przeciwnym razie nie zapewni efektu ochronnego wykwalifikowanego. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cyklu wymiany, należy zapoznać się z instrukcjami dostarczonymi przez każdego dostawcę filtrów.

Ważne jest, aby wyczyścić nośnik filtra paliwa. Ciąg mediów filtra paliwa znajduje się na linii między pompą paliwową a portem wlotowym korpusu przepustnicy.

Działanie mediów filtrujących paliwo polega na usuwaniu z paliwa cząstek stałych, takich jak tlenek żelaza i pył, zapobieganie zapychaniu się układu paliwowego (zwłaszcza dyszy), zmniejszanie zużycia mechanicznego, zapewnianie stabilnej pracy silnika, poprawianie niezawodność, paliwo Struktura składa się z aluminiowej obudowy i wspornika ze stali nierdzewnej, regał jest wyposażony w wysokowydajne komponenty papieru filtracyjnego, filtr papierowy w kształcie chryzantemy, w celu zwiększenia powierzchni przepływu, filtr EFI nie może być z gaźnikiem filter Clearters są powszechne. Ponieważ filtr EFI często wytrzymuje ciśnienie paliwa 200 ~ 300 kPa. Z tego powodu wytrzymałość na ciśnienie filtra jest zwykle wymagana do osiągnięcia ponad 500 kPa, filtr gaźnika nie może spełnić wymagań.

Medium filtrujące paliwo należy wymieniać co 30 000 km. Jeżeli zawartość zanieczyszczeń w paliwie jest duża, odległość ruchu powinna zostać odpowiednio zmniejszona. Strzałka na obudowie filtra paliwa paliwo wskazuje kierunek przepływu paliwa i nie jest dozwolone spłukiwanie, gdy jest zainstalowany filtr paliwa. Nawet jeśli jest on w stanie odwróconym do pracy przez krótki czas, należy go również wymienić.


Related Products