Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Proces konserwacji nośnika filtra paliwa, który najprawdopodobniej zlekceważy problem

- Aug 16, 2017 -

Filtr paliwa Media proces konserwacji, który jest najbardziej prawdopodobne, aby zaniedbać problem, Media filtra paliwa w procesie konserwacji narażone na wycieki oleju i zanieczyszczenia filtra nie są czyste i szereg problemów, te problemy są najbardziej podatne na filtrowanie problemu, my Kierowca musi zwracać uwagę na samochód w strukturze nośnika filtra paliwa i silnikach.

1, niektórzy użytkownicy będą filtrować tacę na media z filtrem paliwa i pozycję sprężyny, a nawet wyrzucać je, tak aby pokrywa filtra paliwa w otworze olejowym znajdowała się w stanie otwartym, a olej napędowy nie może być filtrowany bezpośrednio do pompy paliwa.

2, niektórzy użytkownicy w konserwacji Media filtra paliwa, paliwa Filter Media korpus filtra górnego i dolnego uszczelnione gumowe podkładki i okap oleju, tak aby filtr bez filtra przez filtr i szczelinę między filtrem a pokrywą filtra w filtr bez oporu wnęki, dzięki czemu filtr nie filtruje roli filtracji.

3, niektórzy ludzie w utrzymaniu jednostek wytwarzających olej napędowy, otwórz filtr i stwierdził, że wnętrze i filtr są szczególnie czyste bez żadnych zanieczyszczeń i wilgoci, czyli użycie oleju jest bardzo czyste. Jak wszyscy wiedzą, jest to fałszywe wrażenie, spowodowane luźnym materiałem filtra z papieru filtracyjnego, spowodowanym nadmiernymi porami, a następnie papier filtracyjny nie odegrał efektu filtrowania. Jeśli użycie procesu, okazało się, że system oleju napędowego z trzech głównych części precyzyjnych, Fuel Filter Media szczególnie wtyczka poważnie zużycie, może być spowodowane przez filtr niskiej jakości.


Related Products