Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Przewód mediów filtra paliwa między pompą paliwową a korpusem zaworu przepustnicy pomiędzy rurami

- Aug 03, 2017 -

Filtr paliwa Sznurek mediów między pompą paliwową a korpusem zaworu dławiącego wlot między rurą. Rolą mediów do filtrowania paliwa jest uwzględnienie w paliwie tlenku żelaza, pyłu i innych stałych zanieczyszczeń usuniętych, aby zapobiec zatkaniu układu paliwowego (zwłaszcza dyszy), zmniejszyć zużycie mechaniczne, aby zapewnić stabilną pracę silnika, poprawić niezawodność. Konstrukcja zbiornika paliwa to aluminiowa obudowa i stent ze stali nierdzewnej, który jest wyposażony w wysokowydajny zestaw filtrów papierowych, papier filtracyjny w chryzantemy, w celu zwiększenia obszaru obiegu.

Filtra EFI nie można używać z filtrem gaźnika. Ponieważ filtry EFI często wytrzymują ciśnienie paliwa 200-300 kPa, dlatego siła ciśnienia filtra jest zwykle wymagana do osiągnięcia ciśnienia powyżej 500 kPa, a filtr gaźnika nie jest konieczny do uzyskania tak wysokiego ciśnienia. Filtr oleju należy wymieniać co 30 000 kilometrów. Jeżeli zawartość zanieczyszczeń w paliwie jest duża, należy odpowiednio skrócić odległość jazdy. Strzałki na obudowie filtra paliwa wskazują kierunek przepływu paliwa, a gdy filtr jest zainstalowany, nie można go przerzucić. Nawet jeśli działa przez krótki okres czasu, musi także wymienić konserwację filtra powietrza w pozycji przedziału silnika samochodowego po prawej stronie (to znaczy, w położeniu prawego przedniego koła, grubego miękkiego węża gumowego przymocowanego do czarne kwadratowe plastikowe pudełko). Metoda demontażu jest bardzo prosta (konstrukcja ma na celu ułatwienie właścicielom samochodów często usunięcie czyszczenia, ogólny model nie użyje śrub stałych): Delikatnie przełamać kierunek samochodu na końcu dwóch metalowych Katz, może być cały pusty przesuń filtr do przodu, usuń filtr można usunąć. Może to obejmować gruby gumowy wąż ramienia, odkręcić kartę rury za pomocą śruby krzyżowej i usunąć następną; Jeśli nie masz doświadczenia, lepiej poproś kogoś, aby Cię zabrał. Filtr powietrza oczyszcza środowisko co 1-3 miesiące lub po długim odcinku pyłu piaskowego. Wyjmij filtr powietrza z kurzu i przedmuchaj go za pomocą dyszy powietrza pod wysokim ciśnieniem (pamiętaj, nie za blisko, za pomocą pompy rowerowej lub miękką szczotką). I dmuchnij w skrzyni wlotu powietrza. Nie należy myć filtra powietrza; w zbiorniku nie powinno być wody; stary pusty wkład musi zostać wymieniony na czas. Rozbiórka musi pamiętać proces, instalacja powinna być bardzo gładka, jeśli nie gładka, powinna znaleźć powód do kontynuowania, nie trzeba używać brutalnej siły. Jeśli jest to naprawdę niepewne, filtr paliwa nie może zainstalować filtra, tak długo jak pudełko do usuwania elementów, zakrywania wieka, odkładania rury, jazda do warsztatu nie będzie miała problemów.

Konserwacja filtra oleju w procesie silnika spalinowego wewnętrznego spalania, pyłu, zanieczyszczeń metalowych, węgla i innych zanieczyszczeń mechanicznych będzie nadal mieszać się z olejem, podczas gdy powietrze i spalanie gazów spalinowych na utlenieniu oleju, również spowoduje, że olej będzie stopniowo wytwarzanie glialu, zanieczyszczeń mechanicznych i mieszania koloidalnego również utworzy osad, który nie tylko przyspieszy części zużywające się, ale także będzie łatwo powodował blokadę. Aby zapewnić czystość oleju, silnik jest wyposażony w filtry oleju w układzie smarowania. Medium filtrujące paliwo Większość silników samochodowych korzysta obecnie z obrotowego filtra oleju, jednorazowego filtra, którego nie można myć. Wymieniając olej smarujący, należy w tym samym czasie wymienić filtr oleju, w przeciwnym razie wpłynie to na jakość oleju smarowego. Konserwacja oleju doboru oleju ogólnego składa się z podstawowych olejów i dodatków. Olej bazowy najczęściej wykorzystuje olej mineralny, dodatek zawiera detergent metalowy, antytoksyczny środek antykorozyjny, środek usuwający rdzę, proszek bez popiołu i modyfikator wskaźnika lepkości i tak dalej. Olej dodaje trochę chemikaliów ze specjalnymi funkcjami może poprawić jakość oleju, nie tylko może zmniejszyć zużycie silnika i przedłużyć żywotność maszyny, dzięki czemu tłok i komora spalania czyści, smaruje drogi olejowe i drobny filtr na cichych rzeczach mniej i może zaoszczędzić paliwo, aby wydłużyć czas wymiany oleju, ogólny okres wymiany oleju może osiągnąć ponad 10 000 kilometrów. Zasadniczo prędkość obrotowa silnika jest wysoka, a ładunek mniejszy, ciśnienie smarowania jest niskie, prędkość obrotowa silnika Diesla niskie obciążenie, ciśnienie smarowania jest wysokie, paliwo Media filtracyjne zarówno pod względem różnych parametrów oleju, jak i oleju silnikowego również w zależności od rodzaju różne i dwa, jeden nazywany olejem do silników benzynowych, inny nazywany olejem do silników Diesla, nie można ich mieszać. Jeśli chodzi o rynek, istnieje olej ogólnego zastosowania, który może być stosowany zarówno do silników benzynowych, jak i do silników wysokoprężnych, a jego osiągi są zgodne z zachodzącymi na siebie wartościami poziomów oleju silnikowego, więc wskazuje również odpowiedni zakres poziomu oleju, a nie wszystkie samochody.


Related Products