Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Metoda korzystania z papieru filtrów powietrza

- Jul 10, 2017 -

Metoda stosowania papieru filtrów powietrznych

W eksperymencie wykorzystano filtr powietrza wraz z filtrami lejka i lejka i innych instrumentów używanych razem. Przed użyciem, aby złożyć papier filtra powietrza w odpowiedni kształt, powszechną metodą jest złożenie papierowego filtra powietrza w podobny sposób. Im wyższy stopień fałdowania papieru filtracyjnego, tym większa powierzchnia może zapewnić lepszy efekt filtracji, ale należy uważać, aby nie zgiąć się zbytnio i nie spowodować pęknięcia filtra. Włóż drenaż szklanego pręta na wielowarstwowy papier filtracyjny, naciskając równomiernie, aby uniknąć zniszczenia papieru filtracyjnego.

Proces operacji papierowego filtra powietrza

1. Złóż papier filtru powietrza na pół, dwa razy pod rząd i złóż go pod kątem 90 °. Lejek

2. Połóż złożony papier z filtrem powietrza, z jednej strony, na trzech warstwach, z drugiej strony warstwy otwórz, jak w kształcie lejka.

3. Filtr powietrza w kształcie lejka do leja, filtr powietrza Krawędź papieru pod krawędzią lejka, wlej trochę wody do wylotu lejka, tak aby mokry papier filtracyjny i lejek w ścianie, a następnie wylać pozostałą wodę, być stosowane.

4. Lejek wyposażony w papier filtracyjny jest umieszczany na stojaku lejkowym w celu filtracji (np. Na platformie z pierścieniem na żelazku), zlewka lub probówka jest opuszczana do szyjki lejka w celu przyjęcia filtra, a koniec szyjka lejka jest umieszczona przy ścianie pojemnika.

5. Gdy płyn jest wstrzykiwany do leja, prawa ręka trzyma płynną zlewkę, lewa ręka trzyma szklany pręt, szklany dno dołu szczelnym lejem trzywarstwowym dolnym bokiem, tak że usta kubka zbliżają się do szklanej listwy, aby Przepływ płynu filtrującego wzdłuż wylotu kubka, a następnie wzdłuż przechylenia szklanego pręta, wpływa do leja, wpadając do płynu lejkowego, powierzchnia cieczy nie może przekraczać wysokości papieru filtracyjnego powietrza w lejku.

6. Kiedy ciecz zostanie przefiltrowana przez papier filtra powietrza i w dół szyjki leja, sprawdź, czy płyn spływa po ściance kubka i do dna kubka. W przeciwnym razie należy przesunąć zlewkę lub obrotowy lejek tak, aby końcówka lejka była przymocowana do ściany zlewki, tak aby płyn przepływał powoli wzdłuż wewnętrznej ściany zlewki.


Related Products