Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Papier do zbadania zróżnicowane ścieżki rozwoju

- Oct 09, 2015 -

W obliczu obecnych trudności napotykanych przez Chiny papieru stowarzyszenia przywództwa, ekspertów z branży mają wskazówki dla przedsiębiorstwa--od czystej produkcji do transformacji usług, zgodnie z zapotrzebowaniem rynku do przedłużenia łańcucha przemysłowych; Wykorzystanie zintegrowanych technologii wysokiej wartości bio rafinacji przy użyciu zasobów biomasy, zróżnicowane eksploracji i wyszukiwania nowych źródeł zysku. Ale ważniejsze jest, że niektórzy liderzy branży rozpoczęły operacje, i wstępne wyniki zostały osiągnięte.

18 marca, papier Chiny Stowarzyszenia, chiński papierowe magazynu, host "Zhonghua 2013 przemysłu szczytu", Qian Guijing, prezydent Chin papieru Association powiedział, że obecnie, pod wpływem kryzysu finansowego, przemysł papierniczy stoi w obliczu poważnych wyzwań i trudności w produkcji i eksploatacji większy cena sprzedaży produktu drastycznie spadła. W 2012 roku przemysł dostaje zysków produkcji papieru i kartonu wzrosła tylko 3.61%, Rozrachunki z odbiorcami wzrosła o prawie 93.46%; całkowita utrata produkcji papieru i tektury wzrosła 33.44%. Jest to przypadek, istnieje wiele powodów, oprócz negatywnych skutków światowego kryzysu finansowego, przemysł produkcji wystawił podwójne równowagi jest ważny powód.

2012, Chiny eksport rósł 7,9%, wzrost spadła o ponad 10% wywozu doprowadziła do ostrego spadku popytu na produkty opakowania papierowe. Wstępne szacunki, wywóz opakowań zużycie papieru i tektury w ponad 20 milionów ton rocznie. 2012 krajowej produkcji wyrobów z papieru, opakowania pudełka wydajność spadła 1.64%.

Drugiej strony, po ponad 10 lat szybkiego rozwoju w branży papierniczej i papieru po pomyślnie adres historycznych problemy rynku niewystarczające dostawy, więcej papieru z inscenizacji sytuacji nadmiaru mocy produkcyjnych. Kiedy spadek popytu na rynku, firmy dążą do obniżenia cen, średnie ceny przez 600-1200 ton papieru. To jest korzyść ważne powody spadku. Ponadto przedsiębiorstwo długu Oceń wyższe, wyższe koszty finansowe i rosnące koszty energii i robocizny, zaowocowało korzyści gwałtownie spadnie.

Qian Guijing zwrócił uwagę, że obecne pilne do przyspieszenia transformacji i modernizacji przemysłu celulozowo. Przedsiębiorstwa powinny pełni uznają, że długo opierała się na dużych nakładów, wysokie zużycie, niskie koszty modelu wzrostu jest niezrównoważony. Przemysł powinien przyspieszyć od zużycia zasobów do intensywnego stosowania czynników produkcji zmian, od opierając się na zwiększenie inwestycji i rozwoju przez opierając się na postępu technologicznego oraz innowacji i modernizacji.


Related Products