Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Zasada i konserwacja mediów filtra paliwa

- Oct 11, 2017 -

Zasada i konserwacja mediów filtra paliwa

Ciąg mediów filtra paliwa znajduje się w rurociągu między pompą paliwową a wlotem korpusu przepustnicy. Rolą mediów do filtrowania paliwa jest uwzględnienie w paliwie tlenku żelaza, pyłu i innych stałych zanieczyszczeń usuniętych, aby zapobiec zatkaniu układu paliwowego (zwłaszcza dyszy), zmniejszyć zużycie mechaniczne, aby zapewnić stabilną pracę silnika, poprawić niezawodność. Konstrukcja zbiornika paliwa to aluminiowa obudowa i stent ze stali nierdzewnej, który jest wyposażony w wysokowydajny zestaw filtrów papierowych, papier filtracyjny w chryzantemy, w celu zwiększenia obszaru obiegu.

Filtra EFI nie można używać z filtrem gaźnika. Ponieważ filtry EFI często wytrzymują ciśnienie paliwa 200-300 kPa, dlatego siła ciśnienia filtra jest zwykle wymagana do osiągnięcia ciśnienia powyżej 500 kPa, a filtr gaźnika nie jest konieczny do uzyskania tak wysokiego ciśnienia. Filtr oleju należy wymieniać co 30 000 kilometrów. Jeżeli zawartość zanieczyszczeń w paliwie jest duża, należy odpowiednio skrócić odległość jazdy. Strzałki na obudowie filtra paliwa wskazują kierunek przepływu paliwa, a gdy filtr jest zainstalowany, nie można go przerzucić. Nawet jeśli działa przez krótki okres czasu, musi także wymienić konserwację filtra powietrza w pozycji przedziału silnika samochodowego po prawej stronie (to znaczy, w położeniu prawego przedniego koła, grubego miękkiego węża gumowego przymocowanego do czarne kwadratowe plastikowe pudełko). Metoda demontażu jest bardzo prosta (konstrukcja ma na celu ułatwienie właścicielom samochodów często usunięcie czyszczenia, ogólny model nie użyje śrub stałych): Delikatnie przełamać kierunek samochodu na końcu dwóch metalowych Katz, może być cały pusty przesuń filtr do przodu, wyjmij filtr można wyczyścić. Może to obejmować gruby gumowy wąż ramienia, odkręcić kartę rury za pomocą śruby krzyżowej i usunąć następną; Jeśli nie masz doświadczenia, lepiej poproś kogoś, aby Cię zabrał. Filtr powietrza oczyszcza środowisko co 1-3 miesiące lub po długim odcinku pyłu piaskowego. Wyjmij filtr powietrza z kurzu i przedmuchaj go za pomocą dyszy powietrza pod wysokim ciśnieniem (pamiętaj, nie za blisko, za pomocą pompy rowerowej lub miękką szczotką). I dmuchnij w skrzyni wlotu powietrza. Nie należy myć filtra powietrza; w zbiorniku nie powinno być wody; stary pusty wkład musi zostać wymieniony na czas. Rozbiórka musi pamiętać proces, instalacja powinna być bardzo gładka, jeśli nie gładka, Fuel Filter Media powinien znaleźć powód, aby kontynuować, nie trzeba używać brutalnej siły. Jeśli jest to naprawdę niepewne, nie można zainstalować filtra, dopóki skrzynka do usuwania elementów, zakrycie wieka, odłożenie rury, jazda do warsztatu nie będzie miała problemów.

Konserwacja filtra oleju przy użyciu silnika spalinowego wewnętrznego spalania, pyłu, resztek metalu, węgla, takich jak mechaniczne zanieczyszczenia, będzie nadal mieszać się z olejem, podczas gdy powietrze i spalanie gazów spalinowych podczas utleniania oleju spowoduje również powstanie oleju Stopniowe wytwarzanie glialu, zanieczyszczeń mechanicznych i mieszania koloidalnego również utworzy osad, który nie tylko przyspieszy części zużywające się i łatwo będzie spowodować zablokowanie obiegu oleju. Aby zapewnić czystość oleju, silnik jest wyposażony w filtry oleju w układzie smarowania. Większość silników samochodowych korzysta obecnie z obrotowego filtra oleju, jednorazowego filtra, który nie nadaje się do mycia. Medium filtra paliwa Podczas wymiany oleju smarowego należy w tym samym czasie wymieniać filtr oleju, w przeciwnym razie wpłynie to na jakość oleju smarowego.

Konserwacja oleju doboru oleju ogólnego składa się z podstawowych olejów i dodatków. Olej bazowy najczęściej wykorzystuje olej mineralny, dodatek zawiera detergent metalowy, antytoksyczny środek antykorozyjny, środek usuwający rdzę, proszek bez popiołu i modyfikator wskaźnika lepkości i tak dalej. Olej dodaje trochę chemikaliów ze specjalnymi funkcjami może poprawić jakość oleju, nie tylko może zmniejszyć zużycie silnika i przedłużyć żywotność maszyny, dzięki czemu tłok i komora spalania czyści, smaruje drogi olejowe i drobny filtr na cichych rzeczach mniej i może zaoszczędzić paliwo, aby wydłużyć czas wymiany oleju, okres wymiany oleju w Fuel Filter Media może osiągnąć ponad 10 000 kilometrów. Zasadniczo prędkość obrotowa silnika jest wysoka, a ładunek mniejszy, ciśnienie smarowania jest niskie, prędkość obrotowa silnika diesla niskie obciążenie, ciśnienie smarowania jest wysokie, zarówno w odniesieniu do różnych parametrów oleju, jak i oleju silnikowego, również w zależności od rodzaju różnych i dwóch , zwany olejem do silników benzynowych, inny nazywany olejem do silników Diesla, nie można ich mieszać. Jeśli chodzi o rynek, istnieje olej ogólnego zastosowania, który może być stosowany zarówno do silników benzynowych, jak i do silników wysokoprężnych, a jego osiągi są zgodne z zachodzącą na siebie wartością poziomu oleju silnikowego, a więc wskazuje również odpowiedni zakres poziomu oleju, a także nie nadaje się do wszystkich samochodów.


Related Products