Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Zasada i konserwacja mediów filtra paliwa

- Jul 21, 2017 -

Zasada i konserwacja mediów filtra paliwa

Ciąg mediów filtra paliwa znajduje się na linii między pompą paliwową a portem wlotowym korpusu przepustnicy. Rolą mediów do filtrowania paliwa jest zatrzymywanie w paliwie tlenku żelaza, kurzu i innych stałych zanieczyszczeń usuniętych, aby zapobiec zatyczce układu paliwowego (zwłaszcza dyszy), zmniejszyć zużycie mechaniczne, aby zapewnić stabilną pracę silnika w celu zwiększenia niezawodności. Struktura palnika paliwa to aluminiowa obudowa i wspornik ze stali nierdzewnej, w uchwycie z wysokowydajnymi komponentami bibuły filtracyjnej, filtr papierowy w kształcie chryzantemy, w celu zwiększenia powierzchni przepływu.

Filtr wyrzutu nie może być używany z filtrem gaźnika. Ponieważ filtr EFI często wytrzymuje ciśnienie paliwa 200-300 kPa, więc siła ciśnienia filtra jest zwykle wymagana do osiągnięcia 500 kPa powyżej, podczas gdy filtr gaźnika nie jest konieczny do uzyskania tak wysokiego ciśnienia. Filtr należy wymieniać co trzydzieści tysięcy kilometrów. Jeżeli zawartość zanieczyszczeń w paliwie jest duża, należy odpowiednio skrócić drogę przesuwu. Strzałka na obudowie filtra paliwa wskazuje kierunek przepływu paliwa i nie można spłukiwać, gdy filtr jest zainstalowany. Nawet jeśli jest on w stanie klapki przez krótki czas, należy go również wymienić na konserwację filtra powietrza w pozycji filtra powietrza w komorze silnika samochodu po prawej stronie (np. Prawe przednie koło powyżej pozycji, z ramieniem gruba miękka guma wąż dołączony Czarne kwadratowe plastikowe pudełko). Metoda wyburzeń jest bardzo prosta (projekt ma uwzględniać wygodę właścicieli często czyścić wyburzenia, ogólne modele nie będą używać śruby ustalonej): delikatnie złamać kierunek z tyłu dwóch metalowych Katz, całe puste pole można wyłączyć, usunąć filtr można wyczyścić. Może być związany z ramieniem grubego węża gumowego, za pomocą śrubokrętu, kartą śrubokrętu, wyjmij puszkę; napotkał inne przeszkody, ostrożnie usunięte. Jeśli nie masz doświadczenia, najlepiej poprosić Cię o odroczenie filtra powietrza w zależności od użytkowania środowiska co trzy miesiące lub po długich odcinkach piasku i pyłu, oczyścić. Wyjmij filtr powietrza z kurzu, przedmuchaj go za pomocą dyszy powietrza pod wysokim ciśnieniem (uważaj, aby nie być zbyt blisko lub użyj pompy rowerowej lub miękkiego pędzelka). I dmuchnij w komorę wlotu powietrza. Filtr powietrza nie powinien być myte; skrzynia dolotowa nie powinna pozostawiać wody; pozostałości starego filtra powietrza należy wymienić na czas. Wyburzenia muszą pamiętać proces, instalacja powinna być bardzo gładka, jeśli nie brzmi prawdziwie, powinna znaleźć powody, aby kontynuować, bez użycia brutalnej siły. Jeśli jesteś naprawdę niepewny, nie możesz zainstalować filtra, dopóki pudełko po kawałkach, zasłonić pokrywę, z powrotem do rury, napęd do naprawy instalacji nie będzie problemu.

Utrzymanie silnika spalinowego filtra wewnętrznego w procesie, kurzu, resztek metalu, węgla i innych zanieczyszczeń mechanicznych będzie nadal mieszać się z olejem, podczas gdy powietrze i spalanie oleju podczas utleniania oleju, olej będzie stopniowo wytwarzał gumę, Zanieczyszczenia mechaniczne i mieszanie koloidalne będą również tworzyć szlam, który nie tylko przyspieszy zużycie ruchomych części, ale także łatwo spowoduje zatkanie oleju. Aby zapewnić czyszczenie oleju, silnik jest wyposażony w filtr oleju w układzie smarowania. Obecnie większość silników samochodowych używa zakręcanego filtra oleju, który jest jednorazowym filtrem, który nie jest wymienny. Podczas wymiany oleju należy wymienić filtr oleju, w przeciwnym razie wpłynie to na jakość smarów. Konserwacja oleju Dobór oleju składa się z oleju bazowego i dodatków w dwóch częściach. Większość oleju bazowego stanowi olej mineralny, dodatkami są detergenty metali, przeciwutleniacze, inhibitory rdzy, bezpopiołowe środki dyspergujące i polepszacze wskaźnika lepkości. Dodanie do oleju pewnych specjalnych chemikaliów może poprawić jakość oleju, nie tylko w celu zmniejszenia zużycia silnika i przedłużyć żywotność maszyny, dzięki czemu tłok i komora spalania są bardziej czyste, olej smarujący i filtr dokładny w mniejszej ciszy i może zaoszczędzić paliwo, aby zastąpić zużycie oleju przebieg, ogólny okres wymiany oleju do 10 000 km lub więcej. Ogólnie rzecz biorąc, silnik benzynowy o wysokiej prędkości i niskim obciążeniu, niskie ciśnienie smarowania, prędkość obrotowa silnika Diesla niskie obciążenie, wysokie ciśnienie smarowania, dwa wymagania o różnej wydajności oleju, więc silnik również w zależności od rodzaju silnika i dwóch różnych, jeden o nazwie Olej do silników benzynowych, drugi nazywany olejem do silników Diesla, nie można mieszać dwóch. Jeśli chodzi o rynek, silnik benzynowy może być również używany do oleju ogólnego do silników Diesla, jego wydajność, aby pokryć się z dwoma rodzajami nakładania się oleju silnikowego, oznaczała także odpowiedni zakres poziomu oleju i nie może odnosić się do wszystkich samochodów .


Related Products