Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Prosty, przyjazny dla środowiska opakowanie staje się coraz bardziej popularne

- Oct 09, 2015 -

Niedawno Chiny Stowarzyszenie konsumentów projektów badawczych zrównoważonej konsumpcji, Wydziału ekonomii, Chińskiej Akademii Nauk Społecznych i l ' Oréal Chiny wspólnym wyniki-"studium zrównoważona konsumpcja w Chinach opublikowane w Pekinie w 2012 roku. Raporty wskazują, że ponad 80% konsumentów często kupić prosty, przyjazny dla środowiska opakowanie produktów bardziej wizerunku produktów opakowaniowych przedsiębiorstwo zielony. W dniu 1 lutego, w Shanghai lokalnych regulacji opakowania redukcji krajowych liderów. Wszystkie znaki wskazują, że w prosty i przyjazny dla środowiska opakowanie stał się punkt sprzedaży.

"Sprawozdanie z badań zrównoważona konsumpcja w Chinach 2012 jest pierwszy raport z badań, co odzwierciedla sytuację zrównoważona konsumpcja w Chinach, badanie wiedzy konsumentów i zachowanie, stawia zrównoważonej konsumpcji i porady polityki zrównoważonej konsumpcji na rozwój kraju. Stowarzyszenie konsumentów Chiny wydane również sprawozdanie w sprawie Chin pierwszy Przewodnik konsumenta zrównoważonego.

Za pośrednictwem kwestionariusza online Chiny Grupa projektów badawczych zrównoważonej konsumpcji, badania w 6 miastach, Beijing, Szanghaj, Guangzhou, Shenyang, Xian, Chengdu, zrównoważonej konsumpcji stan 3,004 prawidłowe odpowiedzi na kwestionariusz zostały zebrane. Badania wyświetlane, coraz więcej przedsiębiorstw ustanowiony ekologiczne opakowania produktów obrazu; większość konsumentów nie zgodził, nadmiernego pakowania; 80% konsumentów często kupić prosty, środowisko opakowań; badania nie uzgodnionych obiektu zakup prostego, środowisko opakowań jest to mniej niż 2%; ponad 10% przez Odwiedź kto powiedział, że nie jasne czy kupić prosty, środowisko opakowań; nie chciał za pomocą plastikowych toreb na zakupy sześć konsumentom zakupy.


Related Products