Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Media filtr paliwa jest połączony szeregowo między pompy paliwa i ciała przepustnicy wlotowych

- Oct 23, 2017 -

Media filtr paliwa jest szeregowo między pompy paliwa i wlotowych ciała przepustnicy. Rola mediów filtr paliwa ma zawierać w paliwie w tlenek żelaza, kurz i inne zanieczyszczenia stałe usuwane, aby zapobiec układu paliwowego wtyczkę (zwłaszcza dyszy). Zmniejszyć zużycie mechaniczne, zapewnić stabilną pracę silnika, poprawić niezawodność. Struktura paliw składa się z powłoki aluminium i stali nierdzewnej sztywny wspornik, który składa się z wysokiej wydajności bibułę na wsporniku, i bibułę filtracyjną jest chryzantemy kształcie aby zwiększyć obszar obiegu. Nie można EFI filtr z filtrem oleju.

Jako interfejs EFI filtr często wytrzymać ciśnienie paliwa 200-300KPA, więc siła ciśnienia filtra jest zazwyczaj wymagana w celu osiągnięcia większej niż 500 kPa, a filtr oleju nie jest konieczne do osiągnięcia wysokiego ciśnienia.

Klasyfikacji mediów filtr paliwa

1, filtr do silników wysokoprężnych

Strukturę filtru Diesel jest prawie taka sama, z filtrem oleju, istnieją dwa rodzaje wymienne i odkręcane. Ale jego pracy ciśnienie i oleju wymagania dotyczące temperatury są znacznie niższe niż filtr oleju i jego wymagania wydajności filtracji są znacznie wyższe niż filtr oleju. Filtr oleju napędowego za pomocą bibuły filtracyjnej, ale także koce lub materiałów polimerowych.

Filtr oleju napędowego można podzielić na dwa typy:

(1), separator wody w oleju napędowego

Separator wody Diesel jest ważną funkcję separacji wody diesel. Obecność wody układu paliwowego silników Diesla jest bardzo szkodliwe, korozję, zużycie, Media filtr paliwa zatrzymany i nawet pogorszyć procesu spalania oleju napędowego. Więcej niż trzech emisji silnika na oddzielenie wody wyższe wymagania, wysokie wymagania na konieczność stosowania wysokiej wydajności media filtracyjne.

(2), diesel filtr drobnosiatkowy

Filtr oleju do silników wysokoprężnych jest używane do filtrowania małych cząstek w oleju napędowym, kraju, więcej niż trzy emisji silnika Diesla jest głównie dla 3-5 mikronów wydajność filtra cząstek.

2, benzyna filtr

Filtr benzyny z gaźnika i EFI punktów, wykorzystanie silnik benzyna gaźnik, filtr benzyny znajduje się w od strony pompy importu, ciśnienie pracy jest mały, Media filtr paliwa ogólnie używać powłoki nylonowej, silnik EFI filtr paliwa znajduje się na na wylocie pompy i wysokie ciśnienie robocze, zwykle z obudową metalową. Filtr benzyny za pomocą bibuły filtracyjnej, ale również korzystanie z nylon tkaniny, materiały polimerowe.

Filtr benzyny jako tryb spalania benzyny silnika i silnik Diesla jest różni się od ogólnych wymogów jako surowy, filtr do silników wysokoprężnych, więc cena jest tanie.

3, filtr gazu ziemnego

Filtr gazu ziemnego jest szeroko stosowany w metalurgii, chemiczne, ropy naftowej, papier, medycyna, żywności, górnictwa, energii elektrycznej, miasta, domu i innych pól gazowych. Filtr gazu jest urządzeniem niezbędnym do transportu mediów, rurociągi, zazwyczaj zainstalowany na końcu wlotu zaworu, zawór, lokalizowanie zawór lub inne urządzenia, Media filtr paliwa do wyeliminowania zanieczyszczeń w perspektywie średnio-do ochrony zaworu i sprzęt użytku, zmniejszyć koszty utrzymania sprzętu.


Related Products