Kategorii produktów

Skontaktuj się z nami

Shandong Renfeng Special Materials Co., Ltd

Dodaj: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Chiny 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faks: 86-533-8690158

Adres e-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Co to jest użycie papieru filtrów olejowych?

- Jun 27, 2017 -

Jakie jest zastosowanie bibuły filtracyjnej?

Papier filtracyjny do oleju, odpowiedni do oleju transformatorowego, oleju turbiny, filtra oleju mechanicznego i oleju napędowego, smarów do rafinacji rafinacji, filtra wazelinowego; filtr regeneracyjny oleju odpadowego, farba izolacyjna, barwniki, napoje i drobna chemiczna filtracja oraz przemysł spożywczy w przetwórstwie napojów Filtracja, filtr do przetwarzania ziarna i oleju, filtr do przetwarzania oleju do smażenia.

Papier z filtrem olejowym ma dobrą zdolność pochłaniania filtra i dużą wytrzymałość na ściskanie.

Olejowy papier filtracyjny do filtrowania oleju, produktów chemicznych i olejów przemysłowych oraz innych przemysłowych zawiesin organicznych do oddzielania stałych, półstałych zanieczyszczeń. Takich jak pasujący filtr oleju filtracyjnego, olej turbiny, rozpuszczony wosk żywicy syntetycznej oleju parafinowego, sebacynian dioktylu i inne ciecze organiczne.

Odprowadzanie ścieków jest ważną częścią ochrony środowiska, a teraz wiele zakładów chemicznych w ściekach i odprowadzanych ściekach jest filtrowanych, przede wszystkim, zanieczyszczeń i emisji osadów, papieru filtracyjnego w filtrze, filtra siatkowego na z powrotem, w przepływie ścieków, osad i inne zanieczyszczenia do przechwycenia, tylko wypływ ze ścieków, ekran filtra, w pewnym okresie czasu do czyszczenia. Następnie ścieki, które mają być wyładowane do wyznaczonego miejsca lub oczyszczalni ścieków, przy ostatecznym usunięciu fabryki, użycie papieru filtracyjnego to wysoka gęstość, wysoka temperatura i inny drobny papier filtracyjny. Ten rodzaj ścieków jest bardzo techniczny i bezpieczny w obsłudze


Related Products